Wielkie Rozstanie Zobacz większe

Jak zostać buddyjskim milionerem. 9 praktycznych porad jak być szczęśliwym w materialistycznym świecie.

Colorful Books

Jak zostać buddyjskim milionerem.

9 praktycznych porad jak być szczęśliwym w materialistycznym świecie.

 

Czujesz, że utknąłeś w miejscu, a jednak obawiasz się zmiany?  

Codzienna presja związana z rachunkami do zapłacenia i terminami powoduje, że jesteś uwięziony w pracy, która nie jest pracą Twoich marzeń? W książce “Jak zostać buddyjskim milionerem”  Matt Jardine, nauczyciel sztuk walki i przedsiębiorca, stawia pytanie jak odszukać cel i spełnienie w świecie skoncentrowanym na pieniądzu.

Zręcznie łącząc buddyjskie nauki z praktycznymi poradami, prezentuje dziewięć lekcji, które mają pomóc Czytelnikowi odnaleźć swoją pasję i sprawić, by zaczęła ona przynosić pieniądze. Jardine odrzuca wiele głęboko zakorzenionych założeń na temat świata i pokazuje nam, że “prawdy” którymi żyjemy na co dzień są nie zawsze tym, na co wyglądają.

Książka uczy nas, że słowo “pieniądze” nie musi kojarzyć się źle i że jeśli szuka się przede wszystkim szczęścia, a nie przysłowiowego garnca złota, to sukces pojawi się sam.

O Autorze

Matt Jardine jest mistrzem sztuk walki, przedsiębiorcą, mówcą, autorem podcastów, nauczycielem i założycielem szkoły karate Jardine.

Jego wcześniejsze książki to „Mo i Lucy – wybory” oraz „Najtrudniejsza droga” – zainspirowana jego pielgrzymką do osiemdziesięciu ośmiu świątyń, którą odbył w Japonii. Matt praktykował medytację i inne sztuki Wschodu przez ponad 25 lat.

Poproszony o podsumowanie swojej pracy w formie motto, powiedział:

Życie jest pielgrzymką. Następują w nim wzloty i upadki, trudne, ciemne momenty i te wypełnione światłem. Jednak jak powiedziała mi kiedyś pewna mądra osoba: życie na swój zabawny sposób znajdzie takie rozwiązanie, by wszystko dobrze się w końcu ułożyło.”

Recenzja

„Przeczytaj choćby stronę z książki Matta, uwolnij się od obaw związanych z pieniędzmi i zacznij żyć życiem, którego chcesz.”

-Moatez Jomni, brytyjski paraolimpijczyk

Autor: Matt Jardine

www.colorfulbooks.pl

Poznań 2022

cena: 29,90 zł (brutto)

ilość

Suma: