Czasopisma do nauki hiszpańskiego 

W tej kategorii aktualnie nie ma produktów.

Czasopismo do nauki hiszpańskiego — słoneczna Hiszpania na wyciągnięcie ręki

Kultury Hiszpanii oraz krajów Ameryki Łacińskiej dotykamy każdego dnia — na czołówkach list przebojów, w telewizji czy przy kuchennym stole. Tak samo fascynujący jak ona jest język hiszpański: trudno nie zakochać się w jego wyjątkowym temperamencie. Jeśli chcesz odkryć ...

Czasopismo do nauki hiszpańskiego — słoneczna Hiszpania na wyciągnięcie ręki

Kultury Hiszpanii oraz krajów Ameryki Łacińskiej dotykamy każdego dnia — na czołówkach list przebojów, w telewizji czy przy kuchennym stole. Tak samo fascynujący jak ona jest język hiszpański: trudno nie zakochać się w jego wyjątkowym temperamencie. Jeśli chcesz odkryć sekrety języka hiszpańskiego lub potrzebujesz przypomnieć sobie wiedzę ze szkoły — sięgnij po gazety do nauki hiszpańskiego od wydawnictwa Colorful Media! 

Lektura obcojęzycznej prasy jest jedną z najbardziej skutecznych form „otaczania” się poznawanym językiem. W czasopismach do nauki hiszpańskiego od Colorful Media znajdziesz możliwość poznania języka Cervantesa w naturalnym dla niego kontekście — poprzez artykuły podobne do tych, które na co dzień czytają Hiszpanie, ale dostosowane poziomem do Twoich umiejętności językowych!

Nasze magazyny to przede wszystkim artykuły, które zatrzymają Twoją uwagę na dłużej. Zespół polskich i hiszpańskich redaktorów (większość naszych tekstów powstaje na miejscu — w Hiszpanii!) w każdym numerze opowie Ci o tym, czym obecnie żyją mieszkańcy Półwyspu Iberyjskiego oraz Ameryki Łacińskiej — z nami możesz lepiej poznać tamtejszą kulturę, zrozumieć problemy, z którymi mierzą się mieszkańcy krajów hiszpańskojęzycznych oraz… „zwiedzić” spory kawałek świata!

Każdy z naszych artykułów opatrzony jest słowniczkiem z tłumaczeniami oraz zapisem fonetycznym wszystkich zwrotów, które będą Ci niezbędne do zrozumienia i interpretacji tekstu, a także które mogą Ci się przydać w dalszych przygodach z językiem hiszpańskim. Na naszej stronie internetowej znajdziesz zaś nagrania artykułów z każdego numeru, czytane przez profesjonalnych lektorów — native speakerów.

Zafascynował Cię świat hiszpańskiej oraz latynoskiej kultury? Planujesz współpracę z klientami z Półwyspu Iberyjskiego? Być może chcesz zarazić miłością do języka hiszpańskiego swoich uczniów? Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty czasopism do nauki hiszpańskiego!

Gazety do nauki hiszpańskiego od Colorful Media

¿Español? Sí, gracias to pierwsze w Polsce czasopismo do nauki hiszpańskiego. Wydawany od kilkunastu już lat kwartalnik jest propozycją stworzoną dla tych, którzy szukają sposobu na urozmaicenie nauki języka hiszpańskiego — a przy okazji chcieliby poznać lepiej kulturę i społeczeństwo krajów hiszpańskojęzycznych. 

W każdym numerze ¿Español? Sí, gracias znajdziesz kilkanaście artykułów na różnorodne (ale zawsze ciekawe!) tematy. Nasi autorzy-dziennikarze omawiają zagadnienia dotyczące kultury Hiszpanii oraz krajów latynoskich, przybliżają najważniejsze informacje, którymi na co dzień żyją ich mieszkańcy, a także — komentują charakterystyczne dla tamtejszego społeczeństwa zjawiska. A wszystko po to, by jak najlepiej zrozumieć Hiszpanów i ich wyjątkowy styl życia!

Obok regularnie publikowanych numerów ¿Español? Sí, gracias wydawnictwo Colorful Media proponuje specjalne edycje magazynu, a wśród nich: czasopismo do nauki hiszpańskiego dla początkujących, numer poświęcony w całości Madrytowi — stolicy Hiszpanii oraz przewodnik po rozmówkach hiszpańskich.

Oczywiście, oprócz wciągających artykułów i obszernego słowniczka w ¿Español? Sí, gracias możesz znaleźć o wiele więcej, m.in.:

  • zestaw ćwiczeń i zabaw językowych — by utrwalanie nowo poznanego słownictwa nie kojarzyło się z nudą;
  • materiały dydaktyczne dla lektorów — dołączone do magazynu karty pracy pomogą Ci poprowadzić zajęcia na podstawie naszych artykułów i skłonią Twoich uczniów do dyskusji na ich temat;
  • dodatki tematyczne — część numerów ¿Español? Sí, gracias zawiera dodatkowe artykuły, poświęcone w całości jednemu, wybranemu zagadnieniu (dostępne w formacie PDF na stronie magazynu, pod podanym w numerze linkiem);
  • listę najważniejszych słówek i zwrotów — czyli przekrojowy zbiór wyrażeń, które warto zapamiętać (również dostępny w formacie PDF — idealny do wydrukowania).

A komu możemy polecić sięgnięcie po czasopisma do nauki hiszpańskiego? Przede wszystkim:

  • miłośnikom hiszpańskiej i latynoamerykańskiej kultury, zakochanym w rytmie flamenco oraz hiszpańskim stylu życia;
  • tym, którzy na co dzień mają styczność z mieszkańcami krajów hiszpańskojęzycznych, na przykład w pracy;
  • nauczycielom hiszpańskiego, którzy chcą pobudzić ciekawość swoich uczniów;
  • samoukom, którzy chcą „otoczyć” się językiem, a nie czują się jeszcze gotowi, by sięgnąć po hiszpańską prasę.

Jak lektura hiszpańskich czasopism może poprawić Twoje językowe umiejętności?

Kontakt z „żywym” językiem — obcojęzyczną prasą, filmami czy podcastami — to doskonały sposób na to, by szybko podnieść swoje językowe zdolności. Sięgnięcie po oryginalne, hiszpańskie magazyny może być jednak dla wielu skokiem na zbyt głęboką wodę — zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz naukę języka. Specjalne gazety do nauki hiszpańskiego są rozwiązaniem dla Ciebie — poziom języka w zawartych w nich tekstach jest dostosowany do umiejętności zarówno początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych miłośników hiszpańskiego, a same teksty — poruszają tematy, o których native speakerzy naprawdę rozmawiają!

Zobacz szczegóły