Prenumerata elektroniczna magazynów i czasopism

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Prenumerata elektroniczna – sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

Sklep internetowy Colorful Media, to wydawnictwo, które oferuje nie tylko pojedyncze magazyny służące do nauki języków obcych w domowym zaciszu, ale także stara się dopasować do potrzeb każdego klienta. Chcemy, by miejsce to było postrzegane jako skarbnica wiedzy, ale również dbamy o ...

Prenumerata elektroniczna – sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

Sklep internetowy Colorful Media, to wydawnictwo, które oferuje nie tylko pojedyncze magazyny służące do nauki języków obcych w domowym zaciszu, ale także stara się dopasować do potrzeb każdego klienta. Chcemy, by miejsce to było postrzegane jako skarbnica wiedzy, ale również dbamy o to, aby każdy z was mógł cieszyć się naszym niepowtarzalnym asortymentem w jak najniższej cenie.

Prenumerata elektroniczna – czym jest?

Prenumerata elektroniczna pozwala zaoszczędzić Ci sporą ilość pieniędzy i zawiera określoną liczbę czasopism (najczęściej 6) dostarczaną co dwa (w przypadku dwumiesięczników) lub trzy (w przypadku kwartalników) miesiące. Informację, że pojawił się nowy numer do pobrania otrzymasz mailem. Dlaczego bardziej opłaca się wybrać właśnie tę formę? Ponieważ szanujemy naszych klientów i chcemy, aby mogli cieszyć się naszymi magazynami do nauki języków obcych w promocyjnych i atrakcyjnych cenach. Wiemy, jak ważne w dzisiejszych czasach jest oszczędzanie i staramy się stworzyć pakiety, które nie tylko nie nadszarpną Twojego budżetu domowego, ale także będą składać się z kilku numerów naszych niezwykłych czasopism online. A co u nas znajdziesz? Posiadamy wiele różnych tytułów magazynów, które służą nie tylko do nauki najbardziej popularnych języków obcych, ale także zawierają wiele ciekawych informacji z kraju i ze świata. Każdy numer czasopisma dostępnego w naszym sklepie jest unikatowy. Pozwala przyswoić najważniejsze słowa w obcym języku, ale także posiada różnorodną tematykę, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy treści, które są skierowane zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka, ale także dla tych, którym zależy na odświeżeniu już nabytej wiedzy i pogłębieniu zasobu słownictwa. Posiadamy również interesujące magazyny branżowe, które są skierowane do węższej grupy naszych czytelników. Stale uzupełniamy nasze magazyny o coraz to nowe, unikalne propozycje. 

Magazyny językowe prenumerata – w jakim języku  mogę zakupić pakiet czasopism online?

Staramy się dopasowywać do wszystkich naszych klientów, ponieważ wiemy, że w obecnych czasach brak znajomości języków obcych stanowi dużą przeszkodę w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy, jak również stanowi dyskomfort nawet w codziennych sytuacjach czy podczas wycieczek zagranicznych. Magazyny językowe, których prenumerata jest dostępna w sklepie Colorful Media, są stworzone dla osób, które pragną nauczyć się w szybki i prosty sposób języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego lub rosyjskiego. To właśnie te języki są bowiem najczęściej wybierane przez Polaków. Staramy się, by czasopisma były jak najbardziej różnorodne i poruszały wszelkie tematy zarówno językowe, jak i merytoryczne, aby jak najwięcej się z nich nauczyć. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by posiłkować się artykułami zawartymi w naszych magazynach w innych przypadkach. Wszelkie treści, jakie są publikowane na łamach czasopism online dostępnych w naszym sklepie, są szczegółowo wybierane przez ekspertów, którzy posiadają długoletnie doświadczenie językowe. Dbamy o to, aby każdy artykuł był na jak najwyższym poziomie. Naszym celem jest przekazywanie dużej ilości wiedzy w dogodny, interesujący sposób. Chcemy, aby nauka języka stała się przyjemnością, a nie uciążliwym obowiązkiem, do którego niechętnie się wraca. Wiemy, że sposób nauki jest ważny niezależnie od tego, jakie treści chcemy przyswoić. 

Prenumerata czasopism do nauki języka – jakie opcje mogę wybrać?

Przede wszystkim, aby móc dokonać zakupu prenumeraty, a co za tym idzie, oszczędzić sporą ilość pieniędzy, musisz założyć kontro w naszym sklepie internetowym Colorful Media. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z unikatowego panelu użytkownika, w którym będą dostępne kolejne wydania wybranego przez Ciebie magazynu. Gdy już założysz konto (możesz to zrobić już podczas zakupu), możesz wybrać jedną z kilku opcji. Poniżej przedstawiamy wszystkie wybory, jakich możesz dokonać.

Czasopismo do nauki języka - prenumerata opcje:

  • Prenumerata od numeru poprzedniego – oznacza to, że otrzymasz od nas od razu po sfinalizowaniu zamówienia dwa kolejne numery czasopisma – poprzednio wydany oraz aktualny. Kolejne magazyny otrzymasz od nas w równych odstępach co 2 lub 3 miesiące. Łącznie dostaniesz aż 6 magazynów.

  • Prenumerata od numeru bieżącego – po opłaceniu zamówienia, na Twoim profilu pojawi się najnowszy numer czasopisma do nauki języka, jakie wybrałeś. Podobnie jak w przypadku wyboru opcji prenumerata od numeru poprzedniego, kolejne pięć magazynów otrzymasz od nas w regularnych odstępach co 2 lub 3 miesiące. 

  • Prenumerata od numeru kolejnego – wybór tej opcji oznacza, że po opłaceniu zamówienia, na Twoim indywidualnym profilu, jaki założyłeś w naszym sklepie internetowym, nie pojawi się na początku żaden numer. Dopiero kiedy ukaże się najnowsze wydanie wybranego przez Ciebie magazynu, niezwłocznie otrzymasz go na swoje konto. Kolejne pięć numerów, otrzymasz od nas w regularnych odstępach czasu.

Wybierając w naszym sklepie opcję prenumeraty, możesz otrzymać aż sześć kolejnych numerów wybranego magazynu. Nie musisz się więc obawiać, że zapomnisz kupić nowy numer – błyskawicznie pojawi się on na Twoim profilu. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące prenumeraty, skontaktuj się z nami!

Zobacz szczegóły