Czasopisma do nauki angielskiego 

W tej kategorii aktualnie nie ma produktów.

Gazety do nauki języka angielskiego — jak sprawić, by nauka stała się ciekawsza?

Dla większości z nas pierwszym językiem obcym, z którym się zetknęliśmy, był oczywiście angielski. We współczesnym świecie jego znajomość — nawet na podstawowym poziomie — jest wręcz niezbędna. Czy to na rynku pracy, czy przy pochłanianiu najnowszych filmów i serial...

Gazety do nauki języka angielskiego — jak sprawić, by nauka stała się ciekawsza?

Dla większości z nas pierwszym językiem obcym, z którym się zetknęliśmy, był oczywiście angielski. We współczesnym świecie jego znajomość — nawet na podstawowym poziomie — jest wręcz niezbędna. Czy to na rynku pracy, czy przy pochłanianiu najnowszych filmów i seriali. Warto więc odświeżyć wiedzę ze szkoły (lub zabrać się do nauki od zera) i sięgnąć po magazyny angielskie od wydawnictwa Colorful Media!

Czasopisma do nauki angielskiego to jeden z najlepszych sposobów na to, by utrwalić już posiadane umiejętności oraz poszerzyć swoją znajomość języka. W przeciwieństwie do typowych podręczników, prasa językowa oferuje Ci kontakt z językiem w jego naturalnym kontekście — czyli w artykułach podobnych do tych, które znajdziesz w brytyjskiej prasie. Nie od dziś wiadomo, że otoczenie się obcojęzycznymi mediami potrafi znacznie przyspieszyć naukę — a do tego, uczynić ją o wiele ciekawszą!

W magazynach do nauki angielskiego znajdziesz teksty opracowywane przez zespół redaktorów oraz native speakerów. Przybliżą Ci oni tematy, które w danym momencie są najważniejsze dla mieszkańców krajów anglojęzycznych, pomogą lepiej zrozumieć ich kulturę oraz uzupełnią Twoją wiedzę ze świata polityki i biznesu o informacje, na które w polskich serwisach informacyjnych nie starcza zazwyczaj czasu.

Wszystkie gazety do nauki angielskiego od Colorful Media są redagowane z myślą o tych, którzy dopiero uczą się języka angielskiego lub chcą odświeżyć swoje umiejętności. Słownictwo i stylistyka artykułów są dostosowane do różnych poziomów znajomości języka, a same teksty — opatrzone obszernym słowniczkiem z tłumaczeniem (i zapisem fonetycznym!) najważniejszych zwrotów. Do naszych czasopism dołączamy również zestaw nagrań MP3 (do pobrania z naszej strony internetowej), które pozwolą Ci usłyszeć każdy z artykułów z ust native speakera.

Jesteś miłośnikiem kultury krajów anglojęzycznych? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czym żyją mieszkańcy Wysp Brytyjskich, USA czy Australii? A może prowadzisz z nimi interesy lub myślisz o karierze w międzynarodowym biznesie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą — z pewnością mamy czasopismo dla Ciebie!

Czasopisma do nauki angielskiego — poznaj naszą ofertę

English Matters

English Matters to jeden z naszych najstarszych tytułów. Od 2006 roku stanowi on doskonały „pomost” pomiędzy światem podręcznikowych czytanek a prawdziwą, anglojęzyczną prasą. W każdym numerze poruszamy szereg różnorodnych tematów — piszemy o kulturowych fenomenach i wschodzących gwiazdach; omawiamy najnowsze zdobycze technologiczne i naukowe, a także — przybliżamy świat polityki krajów anglojęzycznych. English Matters to czasopismo dla każdego, kto chce podszlifować swój angielski — i lepiej zrozumieć otaczającą go kulturę. 

Papierowe (i elektroniczne!) wydania czasopisma do nauki angielskiego English Matters polecamy:

  • zarówno uczestnikom językowych kursów, jak i samoukom;
  • lektorom i nauczycielom, chcącym urozmaicić prowadzone przez siebie lekcje;
  • osobom, które na co dzień nie mają bliskiego kontaktu z angielskim, a chciałyby odświeżyć zdobyte w szkole umiejętności;
  • miłośnikom kultury krajów anglojęzycznych.

Business English Magazine

Business English Magazine jest obecnie najczęściej wybieranym przez naszych Czytelników czasopismem językowym. W przeciwieństwie do tradycyjnych podręczników (a także magazynu English Matters!) skupiamy się tutaj tylko i wyłącznie na tematach biznesowych oraz gospodarczych. Nasi redaktorzy zbierają najważniejsze informacje z międzynarodowego rynku, analizują trendy w biznesie oraz omawiają sylwetki firm i osób, którym udało się wejść na sam szczyt. Wszystko to okraszone językiem „Business English”, którego lepsza znajomość pozwoli Ci na swobodne poruszanie się w świecie międzynarodowych interesów, prowadzenie small-talku z kontrahentami czy zrozumienie prawnych i finansowych zawiłości.

Czasopismo Business English Magazine skierowane jest dla każdego, kto:

  • współpracuje z zagranicznymi klientami oraz partnerami;
  • pracuje w międzynarodowej korporacji lub planuje rozpoczęcie kariery za granicą;
  • jest zainteresowany szeroko pojętym światem biznesu i finansów;
  • chciałby czytać anglojęzyczną prasę bez sięgania po słownik.

Dlaczego gazety do nauki angielskiego docenili lektorzy i miłośnicy języka?

Tradycyjne podręczniki i kursy, choć stanowią doskonałą podstawę do nauki języka obcego, mają pewne ograniczenia. Wiele spośród zawartych w nich treści (na przykład w proponowanych przez autorów czytankach) nie ma nic wspólnego z tym, czym obecnie żyje świat. Gazety do nauki języka angielskiego to najlepsze rozwiązanie tego problemu! Wydawane co dwa miesiące English Matters oraz Business English Magazine piszą o tym, co naprawdę może Cię zainteresować — i o tym, co jest najważniejsze dla mieszkańców krajów anglojęzycznych. W przeciwieństwie zaś do oryginalnej, zagranicznej prasy (której lektura jest uważana za jeden z najlepszych sposobów na „zanurzenie się” w języku), każdy z artykułów napisany jest językiem dostosowanym do poziomu osób uczących się angielskiego — nie zaś do native speakerów!

Zobacz szczegóły