English matters online

Pokazuje 1 - 12 z 141 elementów

Czym jest English Matters PDF?

English Matters PDF to magazyn służący do nauki języka angielskiego, który znajdziesz w naszej ofercie w praktycznej formie PDF. W sprzedaży wysyłkowej możesz wybrać wydanie regularne, jak również specjalne wydania magazynu. Dzięki przyjaznej formie wydania, możesz zapoznać się ze wszystkimi artykułami w domowym za...

Czym jest English Matters PDF?

English Matters PDF to magazyn służący do nauki języka angielskiego, który znajdziesz w naszej ofercie w praktycznej formie PDF. W sprzedaży wysyłkowej możesz wybrać wydanie regularne, jak również specjalne wydania magazynu. Dzięki przyjaznej formie wydania, możesz zapoznać się ze wszystkimi artykułami w domowym zaciszu.

English Matters online – co znajdę w magazynie?

English Matters online jest wydawany w formie dwumiesięcznika. Nasze wydawnictwo tworzy zespół specjalistów, którzy połączyli swoje siły i stworzyli rewelacyjny i profesjonalny team brytyjsko-polski. Magazyny, które wydajemy są przeznaczone do użytkowania przez indywidualnych czytelników, jak również osoby, które prowadzą grupowe zajęcia. Dlaczego magazyn English Matters online jest tak dobry do nauki języka angielskiego? Ponieważ dzięki niemu nauka przestaje być nudna. Sam zauważysz, że w trakcie jego czytania łatwiej Ci będzie zapamiętywać nowe słowa i zwroty. Jeżeli masz do czynienia z językiem angielskim na co dzień, na przykład w pracy, zauważysz że będziesz swobodniej posługiwał się tym językiem oraz poznasz mnóstwo zwrotów, które są potocznie używane przez Anglików. A jakie tematy poruszane są na łamach English Matters online? Tak naprawdę nie ograniczamy się w niczym. Chcemy, aby każdy mógł znaleźć w każdym numerze coś odpowiedniego dla siebie, dlatego też staramy się poruszyć wiele różnorakich tematów.  Ponadto w English Matters online znajdziesz także interesujące zdjęcia, dzięki czemu łatwiej będzie Ci skojarzyć dane słowo z obrazem. Celem, jaki obraliśmy, było stworzenie pomocy naukowych, które są jednak w nieco mniej tradycyjnej formie. Chcielibyśmy, aby nauka języka obcego przestała być kojarzona z monotonnym powtarzaniem w kółko tych samych słów czy zwrotów. Stąd też nasze magazyny do nauki języka angielskiego cieszą się także dużą popularnością wśród lektorów, którzy prowadzą zajęcia językowe dla grup. English Matters online idealnie sprawdza się jako pomoc przy organizacji ciekawych zajęć dla osób na różnym poziomie znajomości tego języka. 

English Matters pdf – dodatek

Oprócz tego, że English Matters PDF jest naszpikowany wieloma nowymi słowami oraz zwrotami w języku angielskim, posiada także atrakcyjny dodatek. Dokonując zakupu tego magazynu w naszym sklepie internetowym, otrzymasz od nas unikatowe kody, których wpisanie w aplikacji sprawi, że otrzymasz od nas cały materiał w formacie mp3. Jest to bardzo wygodne szczególnie dla osób, które spędzają wiele czasu w podróżach. Kiedy otrzymasz swoje zamówienie? Jesteśmy nowoczesnym sklepem internetowym, który korzysta ze znanych form płatności, dlatego też zaraz po złożeniu i opłaceniu zamówienia, kierujemy do Ciebie link, dzięki któremu możesz niemal natychmiast pobrać magazyn na swoje urządzenie. Dzięki formie cyfrowej możesz cieszyć się najnowszym numerem naszego magazynu gdziekolwiek jesteś – stojąc w kolejce u lekarza, jadąc komunikacją publiczną czy też odpoczywając w domowym zaciszu. 

English Matters - pobierz nagrania do wybranych artykułów

Pragniemy być otwarci na nowoczesne rozwiązania, dlatego stworzyliśmy opcję English Matters – pobierz, która gwarantuje pobranie na telefon komórkowy bądź laptop nagrań, które ułatwią Ci naukę poszczególnych artykułów. Obecnie ulepszyliśmy metodę ściągnięcia plików MP3 poprzez zeskanowanie kodu QR bez podawania dodatkowego hasła. Wszelkie szczegóły dotyczące pobierania materiałów audio znajdziesz w każdym numerze English Matters. Dzięki temu pobieranie nagrań stało się proste i intuicyjne. 

English Matters Magazine online – dlaczego warto po niego sięgnąć?

English Matters Magazine online jest publikacją, która w ciekawy sposób urozmaica naukę języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, jak również na poziomie zaawansowanym. Jest to gazeta, która jest skierowana zarówno do osób, które zamierzają w sposób systematyczny uczyć się języka angielskiego, ale także wszystkich tych, którym przede wszystkim zależy na odświeżeniu swoich umiejętności językowych oraz poszerzeniu zasobu słownictwa. W English Matters Magazine online znajdziesz wyjaśnienia wszelkich słów, które często są problematyczne. Jest to bardzo pomocne szczególnie dla osób, które korzystały wcześniej z tradycyjnych podręczników do nauki języka obcego, i musiały przerywać czytanie tekstu, by skorzystać ze słownika, sprawdzając słowo, którego nie rozumiały. Jak widać, jest to więc także oszczędność czasu. Ponadto czytelnik skupia się na samym tekście, a nie na jego zrozumieniu. Co więcej, w English Matters Magazine online znajdziesz tylko najbardziej aktualne teksty. Możesz mieć więc pewność, że kolejny numer będzie pełen wiadomości o obecnych wydarzeniach ze świata kultury, polityki, sportu, muzyki czy psychologii. Jesteśmy wydawnictwem, którego celem jest poszerzanie wiedzy naszych Czytelników, a także przekazywanie im artykułów, które są dopasowane do poziomu ich umiejętności. Czasopismo w formie PDF English Matters jest wydawane w regularnych odstępach czasu, co 2 miesiące. Oczywiście w każdym wydaniu znajdziesz również tematy, które są uniwersalne, takie jak problemy zdrowotne, zagadnienia dotyczące transportu, rodziny, spędzania czasu wolnego, ochrony środowiska, nowoczesnych technologii itp. Redakcji magazynu zależy, aby każdy Czytelnik w English Matters mógł znaleźć coś, co go zainteresuje.

English Matters PDF – w jaki sposób mogę go zamówić?

Wszystkie wydania magazynu English Matters możesz obecnie w łatwy sposób zamówić w jednym miejscu – naszej stronie internetowej. Oferujemy niezwykle interesującą opcję download PDF, co pomaga w szybki sposób ściągnąć cyfrową wersję tego magazynu. Jeżeli chciałbyś zapoznać się z archiwalnymi wersjami magazynu, wystarczy, że odwiedzisz zakładkę „wydania archiwalne” lub nasz outlet, a na pewno znajdziesz tam coś interesującego. Liczy się dla nas przede wszystkim Czytelnik i jego dobro, dlatego też zależało nam na tym, aby Klient mógł wybrać tematykę czasopisma, jakie chce zakupić. Każdy magazyn jest wyposażony w  przejrzysty spis treści. Możesz również wybrać opcję zakupu prenumeraty. Jak powszechnie wiadomo, jest to bardziej korzystne dla Czytelnika. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Zobacz szczegóły